Hakkımızda
SAP Hukuk Modülü, Hukuk Modülü, SAP, Dava Takip, Yasal Takip, Karşı İcra, Hukuki, Hukuk, Avukat, Vekalet Ücreti, Yazılım, inoart, dava, İdari Takip, mahkeme, hukuk yazılımı
31
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-31,bridge-core-2.4.8,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.3,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive

yenilikçi, çözüm odaklı, modern

İnoart, 2011 yılında İstanbul’da kurulmuş bir bilişim şirketidir.

Deneyimli, genç ve dinamik kadromuzla iş ortaklarımıza çözüm odaklı danışmalık hizmet vermek için çalışıyoruz.

Yenilikçi, verimli ve etkili ürünler tasarlayıp büyük ve orta ölçekli şirketleri daha ileriye taşımak en öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

SAP Hukuk Modülü ile kurumların hukuk süreçlerine benzersiz bir çözüm sağlamaktayız.

Ayrıca başta filo yönetimi ve günlük kiralama olmak üzere, otomotiv sanayisinin her kolunda SAP danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

İnoart olarak; büyük ve orta ölçekli firmalarda SAP implementasyonları, işletmelerin SAP’de özel ihtiyaçlarını karşılayan geliştirmeler, halen SAP kullanan firmaların süreçlerinin analizi ve iyileştirilmesi, SAP ile diğer sistemlerin entegrasyonu dahil müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılamak üzere faaliyet göstermekteyiz.

İnoart markası bir güvencedir. İş ortaklarımıza sağlamış olduğumuz hizmet ve çözümlerde bu güvenceyi esas alan sorumlulukla hareket ediyoruz. İş ortaklarımızın memnuniyeti bizim başarı kriterimizdir.

Bize Ulaşın

Detaylı bilgi talebi veya sorularınız için aşağıdaki form ile bize ulaşın.